Andrzej Goc

Ukończył studia ekonomiczne w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im Ryszarda Łazarskiego jak również „Psychologię Biznesu dla Menadżerów” w Akademii im Leona Koźmińskiego. Od 1998 roku zdobywał doświadczenie biznesowe na rynku telekomunikacyjnym, bankowym, IT, energetycznym i szkoleniowym.

Od 2004 roku zarządza własną siecią sprzedaży salonów usług telekomunikacyjnych, doradcami B2B i B2C. Tworzy autorskie programy szkoleniowe z obszarów sprzedaży, obsługi Klienta i zarządzania ludźmi z wykorzystaniem stylów myślenia FRIS®. Umiejętnie buduje relacje biznesowe na wysokim poziomie profesjonalizmu, w oparciu o zaufanie oraz poszanowanie etyki biznesu. Dąży do znajdowania alternatywnych sposobów działania, wykorzystując wyobraźnię i empatię do inspirowania i propagowania nietuzinkowych rozwiązań.

Jest autorem Olimpiady Sprzedaży:

– to program łączący ścieżkę sprzedawcy od Rekruta po Mistrza z uwzględnieniem rywalizacji sportowej, badania psychometrycznego FRIS i unikatowych gier szkoleniowych, które wprowadzają uczestnika szkolenia w sytuację prawdziwą, mogącą wydarzyć się w życiu zawodowym. Szkolenie uczy jak stawać się Mistrzem sprzedaży. W niecodzienny sposób przejdziemy od ceremonii otwarcia, poprzez wszystkie kolejne dyscypliny (etapy sprzedaży) aż do finałowego zakończenia (zamknięcia sprzedaży).


Obszary specjalizacji:

✓ Techniki sprzedaży
✓ Budowanie zespołu
✓ Sztuka perswazji
✓ Asertywność

[sg_popup id=3]
12 marca 2018