Trening mentalny

Oferujmy Ci swoją kreatywność, entuzjazm i szybkość działania. Najważniejsza dla nas jest opieka nad osobą, z którą współpracujmy w takich obszarach jak:

✓ Ustanowienie celu

Droga do wskazania kierunku do którego dążymy, motywowania, wsparcia w codziennym treningu.


✓ Wizualizacja

Umiejętność tworzenia i przetwarzania sportowych występów. Uczy wyobraźni, pozwala dostrzec swoje atuty jak i obszary do rozwoju.


✓ Mówienie do siebie

Wewnętrzny dialog, który zachodzi w Twojej głowie może być pozytywny jak i negatywny i co za tym idzie może być bardzo pomocny albo szkodliwy podczas treningu czy zawodów.


✓ Koncentracja

Umiejętność skupiania uwagi na odpowiedniej rzeczy w odpowiednim czasie.


✓ Pewność siebie

Cechą charakterystyczną najlepszych zawodników jest wysoki poziom pewności siebie. Polega na wierze w swoje możliwości i osiągnięcie sukcesu.


✓ Gospodarowanie energią

Często sportowcy narzekają, że podczas zawodów są zbyt nerwowi, albo zbyt zrelaksowani. Praca nad gospodarowaniem energią pozwala określić jej aktualny poziom, zdefiniować jaki poziom jest najlepszy.


✓ Przygotowanie do zawodów

Bardzo ważne jest przygotowanie mentalne, które dopełnia przygotowanie fizyczne do zawodów.


✓ Radzenie sobie z presją

Często zdarza się że bardzo dobrzy zawodnicy nie osiągają zadowalających wyników. Radzenie sobie z presją wygląda zupełnie inaczej podczas treningu i podczas zawodów, dlatego tak ważna jest praca nad tym aspektem w treningu mentalnym.

[sg_popup id=”3″ event=”onload”][/sg_popup]
12 marca 2018